Shkëmbi tregon problematikën

Futboll

Shkëmbi tregon problematikën

Më: 27 janar 2023 Në ora: 11:29
Shkëmbi

Bledi Shkëmbi është kthyer në rolin e analistit në emisionin “Ti Bo Gol“ në “Oversport”.

Pas përfundimit të ndeshjes së fundit të javës së 19, asaj mes Erzenit dhe Tiranës, ish-futbollisti i njohur ka diskutuar së bashku me Andi Lilën për mënyrën se si duhet të organizohen klubet shqiptare.

Shkëmbi ka nënvijëzuar një problematikë që ekziston me klubet e “Abissnet Superiore“-s, e cila është mosmenaxhimi i suksesit.

“Klubet tona ndonjëherë nuk dinë të menaxhojnë suksesin.

Vijnë nga një sukses, fitojnë titullin kampion dhe shkojnë në Europë. Por në sezonin tjetër lu.ftojnë për mbijetesë”, ka thënë Bledi Shkëmbi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat