Egnatia është gati për trofeun e historisë

Futboll

Egnatia është gati për trofeun e historisë

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 11:52
Egnatia

Tirana-Egnatia do të jetë ndeshja e sotme që vlen për finalen e Kupës së Shqipërisë.

Bardheblutë vijnë të demoralizuar pasi humbën kampionatin kundër Partizanit.

Nga krahu tjetër, Egnatia ka të gjithë entuziazmin e nevojshëm.

Ekipi i Rrogozhinës kërkon të fitojë trofeun e historisë dhe sot mund të jetë mbrëmja e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat