Paçarada me Kolnin duarthatë nga Bremeni

Futboll

Paçarada me Kolnin duarthatë nga Bremeni

Nga: K. G. Më: 23 shtator 2023 Në ora: 20:28
Werderi

Koln mbetet pa fitore edhe pas javës së pestë në Bundesliga I.

Werder Bremeni ka shënuar fitore me rezultat 2:1 ndaj Koln-it.

Reprezentuesi i Kosovës. Leart Paçarada, si zakonisht, u paraqit standard për Kolnin por nuk ia dolën që kthehen me pikë nga Bremeni.

Për Werderin shënuan Borre (38') e Njinmah (67') dhe për Koln-in realizuan Selke (31').

Werder ngritet në vend të 10-të me 6 pikë e Koln është në vend të 16-të me 1 sosh..

Koln nuk po i shkon, një barazim e katër humbje deri me tash.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat