Besa favorit

Futboll

Besa favorit

Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 23:09
Pamje nga një ndeshje

Të shtunën, luhet xhiroja e fundit vjeshtore në LDFM.

Tani njihen edhe gjyqtarët për këtë raund të 15-të.

Në ndeshjen Besa – Pobeda gjyqtar do të jetë Benjamin Qerimi nga Shkupi, ndërsa në ndeshjen Teteks – Bashkimi gjyqtar kryesor është Blagojçe Raleski nga Manastiri. Në Strugë, ku luajnë Karaorman – Detonit, arbitër kryesor do të jetë Bobi Veliçkov nga Velesi.

Ja çiftet dhe referët e javës ës 15-të (e fundit) në Ligën e Dytë, e shtunë, ora 13:00:

Besa – Pobeda: Benjamin Qerimi (Shkup)
Teteks – Bashkimi: Blagojce Ralevski (Manastir)
Arsimi – Bellasica: Mile Lazov (Negotinë)
Kozuv – Ohrid: Angel Gelov (Kavadar)
Karaorman – Detonit: Bobi Velichkov (Veles)
Vardar (N) – Sasa: ​​Fatmir Bafto (Ohër)
Skopje –Novaci: Kiril Smokvoski (Prilep)
Pelister – Osogovo: Hristijan Bozhinovski (Shkup)

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat