Robinson e pranon se është afër largimit nga Fulhami

Futboll

Robinson e pranon se është afër largimit nga Fulhami

Më: 27 maj 2024 Në ora: 10:12
Robinson

Mbrojtësi i Fulham, Antonee Robinson e pranon se mund të largohet nga skuadra angleze gjatë kësaj verë.

Reprezentuesi amerikan prej kohësh është i i lidhur me AC Milan dhe Liverpool-in.

“E firmosa marrëveshjen sepse isha shumë i lumtur në Fulham. Dua të vazhdoj të zhvillohem, jam i lumtur këtu, por interesimi nga klubet tjera është shumë i madh”, ka thënë Robinson.

“Nëse dikush do të paguaja atë që do e dëshiron Fulham, dhe nëse Fulham do ta shihte këtë si një ide të mirë, atëherë unë do të largohesha”, ka theksuar mbrojtësi amerikan.

Milani dhe Liverpool siç raportohet janë duke bërë garë të ashpër për amerikanin, dhe duket së gjatë kësaj verë, lojtari do ta bëhet me klub të ri. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat