Spanja në “alarm”

Futboll

Spanja në “alarm”

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 16:02
Rodri dhe Morata

Spanja në “alarm” përpara përballjes me Italinë, Rodri dhe Morata janë në dyshim!

Nëse Italia i ka të gjithë në dispozicion, në radhët e Spanjës mund të ketë surpriza të mëdha për formacionin.

Në debutim kundër Kroacisë, si Rodri, ashtu sikurse Morata, morën goditje të rënda dhe dolën të dëmtuar kështu që në testin e fundit, trajneri De La Fuente nuk i konsideroi ata mes titullarëve.

Ndoshta kjo mund të ketë qenë edhe një strategji për t’u fshehur para Italisë, por nëse është e vërtetë, Merino dhe Ojarzabal janë gati.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat