Istogu i rikthehet stërvitjeve

Hendboll

Istogu i rikthehet stërvitjeve

Më: 21 janar 2021 Në ora: 23:06
Istogu i rikthehet stërvitjeve

Klubi i hendbollit Istogu, kampione vjeshtore, iu rikthehet stërvitjeve, me moton: Do t’i fitojmë të gjitha trofetë. 

“Sot hendbollistet istogase ju kanë rikthyer stërvitjeve pas një pauze rreth tri javore, për tu përgatitur sa është e mundur për pjesën e mbetur të kampionatit.

Istogu fillon përgatitjet me synime trofetë e mundshme të hendbollit tonë, titullin kampion dhe kupën e Kosovës.

Na priftë e mbara dhe faleminderit për mbështetje”, njofton KHF Istogu.

Trajneri Faruk Shala synon të përgatisë ekipin maksimalisht dhe të arrijë në një nivel edhe më të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat