Samadrexha përforcohet me dy lojtarë

Hendboll

Samadrexha përforcohet me dy lojtarë

Nga: K.G. Më: 24 janar 2021 Në ora: 13:07
Samadrexha përforcohet me dy lojtarë

Klubi i hendbollit Samadrexha përforcohet me dy lojtarë gjatë këtij afatit kalimtar.

Samadrexha ka bërë paraqitje të mira në pjesën e vjeshtore, duke përfunduar në vend të dytë me 15 pikë në Ligën e parë të Kosovës apo me tre pikë me pak se lideri Deçani. 

“KH Samadrexha përforcohet me lojtarët Adnan dhe Flamur Musa”, njofton Samadrexha.

Skuadra e Ssamadrexhës synon që të përgatitet sa më mirë dhe ajo që është më e mira, tash e disa muaj e kanë palestrën e tyre, që ia lehtëson edhe më shumë punë për stërvitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat