Ferizaj barazon në kryeqytet   

Hendboll

Ferizaj barazon në kryeqytet   

Nga: K.G. Më: 3 prill 2021 Në ora: 18:47
Ferizaj barazon në kryeqytet   

Ferizaj ka barazuar me rezultat 33:33 me Prishtinën, në takimin që u zhvillua në kryeqytet.

Pikë e madhe për kampionen që synon play-off-in, ndërsa Prishtina zhgënjeu me rezultat. 

Ferizaj tregoi lojë të mirë dhe me plotë meritë importoi një pikë, në takimin derbi të javës së 19-të të elitës së hendbollit të Kosovës (femrat).

Prishtina renditet në vend të tretë me 30 pikë dhe ka tre më shumë se Ferizaj, që pozicionohet në pozitën e katërt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat