Mblidhet Kombëtarja U19 e hendbollistëve

Hendboll

Mblidhet Kombëtarja U19 e hendbollistëve

Më: 6 korrik 2021 Në ora: 19:16
Mblidhet Kombëtarja U19 e hendbollistëve

Mblidhet Kombëtarja U19 e hendbollistëve!

Dje aktivitetin e parë për këtë verë e ka pasur edhe Kombëtarja U19 e hendbollistëve.

Nën mbikëqyrjen e selektorit Bujar Qerimi dhe kryetrajnerit të kësaj gjenerate, Taib Kabashi, hendbollistët e rinj u janë nënshtruar testimeve të ndryshme.

Grumbullimi i parë është mbajtur në Prishtinë.

Muajin tjetër kjo gjeneratë premtuese merr pjesë në Evropianin e Divizionit B.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat