Adelina premton maksimumin në Shkup

Hendboll

Adelina premton maksimumin në Shkup

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 11:50
Adelina premton maksimumin në Shkup

Hendbollistja Adelina Berisha ka fituar përvojë me KHF Istogun dhe me U17 të Kosovës.

Aloja e majtë është e bindur se përvoja do t'i shërbejë për paraqitje më të mira në Evropianin U19 që sot ër nis në Shkup.

Adelina është me potencial dhe presim që gjatë të jetë në hendbollin tonë.

Kombëtarja e të reja synon rezultate sa më të mira në Shkup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat