Testohen hendbollistet e grupmoshës U17

Hendboll

Testohen hendbollistet e grupmoshës U17

Më: 14 korrik 2021 Në ora: 22:54
Testohen hendbollistet e grupmoshës U17

Testohen hendbollistet e grupmoshës U17!

Të mërkurën në Ferizaj janë testuar hendbollistet kandidate për vend në Kombëtaren U17 të Kosovës.

Pjesëmarrëse ishin plot 29 hendbolliste të klubeve tona.

Selektori Agron Shabani dhe trajnerët Arben Parduzi e Granit Sahiti kanë përcjellë me vëmendje punën e lojtareve të reja, një pjesë e të cilave do tē paraqiten në Evropianin e Divizionit B që muajin e ardhshëm mbahet në Lituani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat