Trepça në Izrael

Hendboll

Trepça në Izrael

Më: 20 korrik 2021 Në ora: 12:05
Trepça në Izrael

Trepça kthehet në skenën evropiane pas disa vitesh dhe e pret një udhëtim jo i lehtë.

Trepça në raundin e parë të Kupës Evropiane takohet me Holon Yuvalim, skuadrën nga Izraeli.

Ndeshja e parë luhet në Mitrovicë, më 11 apo 12 shtator, ndërsa e kthimit në Izrael, një javë më vonë.

Një ndeshje mjaft e vështirë për Trepçën në rafshin ndërkombëtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat