Erza Hasani, zgjidhet kryetare e re e KHF Kastriotit 

Hendboll

Erza Hasani, zgjidhet kryetare e re e KHF Kastriotit 

Nga: K.G. Më: 1 gusht 2021 Në ora: 12:13
Erza Hasani, zgjidhet kryetare e KHF Kastriotit  

Ndryshime në klubin e hendbollit Kastrioti nga Ferizaj (femrat).

Erza Hasani është zgjedhur kryetare e re e klubit, me synime që të rrisin nivelin e këtij klubi.   

‘Alwera Invest’ përveç klubit të hendbollit meshkujt Kastrioti ka finalizuar marrëveshjen që të jetë edhe sponsor gjeneral i klubit Kastriotit.

Image

Me këtë rast është zgjedhur kryesia e re e klubit Kastriotit: Erza Hasani, kryetare, Bejtush Mustafa nënkryetar, Rilind Ismaili, anëtar dhe Vlora Jashari anëtar”, njofton “Alwera Invest”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat