Malazezja edhe dy vite me Istogun

Hendboll

Malazezja edhe dy vite me Istogun

Më: 24 gusht 2021 Në ora: 13:36
Malazezja edhe dy vite me Istogun

Malazezja edhe dy vite me Istogun!

Hendbollistja Natalija Milatoviq e lindur në Podgoricë më shtetësi të Kosovës, pas dy viteve të kaluara me fanelën e Istogut dhe paraqitjeve më kombetarën e Kosovës në kampionatin evropian U19 të mbajtur në Shkup ka vazhduar me Istogun bashkëpunimin edhe për dy vite të tjera.

"Hendbollistja prej vitit në vit po rritet si lojtare dhe është njera nga hendbollistet që KHF Istogu i ka dhënë besimin që edhe me tutje të jetë pjesë e skuadres sonë", njofton KHF Istogu.

Istogu ka synime të mëdha për edicionin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat