Istogu test me Ulpianën para sfidës në Evropë

Hendboll

Istogu test me Ulpianën para sfidës në Evropë

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 18:32
Istogu test me Ulpianën para sfidës në Evropë

Istogu synon fitoren e katërt rresht në Superligën e Kosovës në hendboll.

Vashat e Istogut të do të ballafaqohen me Ulpianën e Lipjanit, në kuadër të javës së 4-të. 

“Istogu të shtunën (18.00) testin e fundit para pjesëmarrjes së 6-të me radhë në kupat Evropiane

Istogu ndeshjen e radhës e zhvillon ditën e shtunë nga ora 18:00 në Istog ku pret Ulpianën, do të jetë ky testi i fundit para ndeshjeve të kupës së Evropës.

Në Istog javën e ardhshme zbarkon kampioni i Islandës skuadra KA/Por për dy ndeshjet që do të zhvillohen në Istog”, njofton KHF Istogu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat