Ndeshjet e Ligës së Parë luhen të dielën

Hendboll

Ndeshjet e Ligës së Parë luhen të dielën

Më: 8 tetor 2021 Në ora: 22:55
Ndeshjet e Ligës së Parë luhen të dielën

Ndeshjet e Ligës së Parë në konkurrencë të femrave luhen të dielën.

Në program është java e dytë, ndërsa priten ndeshje të mira.

Prej orës 11:00 në palestrën “Minatori” në Mitrovicë takohen CLICK e Trepça, ndonëse skuadra prizrenase është vendase.

Për shkak se palestra në Prizren është e zënë për vaksinim, edhe skuadra tjetër nga ky qytet detyrohet të luaj në udhëtim ndeshjen si vendas. Prizreni e Dukagjini takohen të dielën nga ora 18:00 në Klinë. Prej orës 13:00 është takimi Llapusha – Deçani.

KEK-u e Dukagjini i kanë nga 2 pikë, ndërsa Deçani e Prizreni nga një.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat