Afati kalimtar deri më 15 janar

Hendboll

Afati kalimtar deri më 15 janar

Më: 11 janar 2022 Në ora: 14:09
Afati kalimtar deri më 15 janar

Më 7 janar është hapur afati kalimtar për hendbollistë dhe hendbolliste.

Afati kalimtar është i hapur deri më 15 janar, ndërsa pritet të ketë lëvizje të lojtarëve.

Janë disa skuadra që kanë paralajmëruar angazhimin e lojtarëve të rinj për pjesën e dytë të kampionatit.

Pritet garë e fortë si te hendbollistët ashtu edhe te hendbollistet dhe shumë prej skuadrave pritet ta shfrytëzojnë afatin kalimtar të janarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat