Nesër në orën 17.00 do të veçohen më të mirët e vitit 2021

Hendboll

Nesër në orën 17.00 do të veçohen më të mirët e vitit 2021

Më: 25 janar 2022 Në ora: 19:32
Nesër në orën 17.00 do të veçohen më të mirët e vitit 2021

Nesër FHK-ja shpall më të mirët!

Ceremonia "Laureatët e vitit 2021" do të mbahet të mërkurën (nesër) nga ora 17:00 në Hotel International Prishtina.

Do të veçohen më të mirët e vitit 2021, që ishte i suksesshëm për hendbollin tonë.

Pos hendbollistit dhe hendbollistes së vitit do të shpallen edhe fitues të tjerë në disa kategori.

Për shkak të masave anti-kovid, ceremonia nuk është e hapur.

Numri i pjesëmarrësve do të jetë i limituar, kurse do të respektohen të gjitha masat në fuqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat