Ferizaj - Istogu, sfidë të jesh apo të mos jesh

Hendboll

Ferizaj - Istogu, sfidë të jesh apo të mos jesh

Nga: K. G. Më: 3 maj 2022 Në ora: 14:36
Ferizaj - Istogu, sfidë të jesh apo të mos jesh

Ballafaqimi mes Ferizajt dhe Istogut, pritet me emocione nga të dy taborët!

Finalja e dytë e play-off-it pritet me kërshëri edhe nga dashamirët e hendbollit, e cila luhet nesër në orën 18.00 në palestrën e sportit “Bill Clinton” në Ferizaj.

Finale të jesh apo të mos jesh! Ferizaj vetëm fitorja e mban në garë për titull, Istogu me fitore ose edhe me barazim bëhet kampion i ri. 

“Nesër, e mërkurë, nga ora 18:00, në sallën e sporteve ‘Bill Clinton’, në Ferizaj, luhet ndeshja e kthimit ndërmjet 
KHF Ferizaj dhe KHF Istogu.

Ftoheni të gjithë në përkrahje të vashave! 

Le të fitojë loja e bukur dhe hendbolli!”, njofton KHF Ferizaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat