Reprezentuesja e Kosovës, gatuan me saç  

Hendboll

Reprezentuesja e Kosovës, gatuan me saç  

Nga: K.G. Më: 3 qershor 2022 Në ora: 18:51
Reprezentuesja e Kosovës, gatuan me saç  

E do ushqimin tradicional! Është edhe vet specialiste për të gatuar sidomos me saç!

Merakli në flija dhe në pite!

Sot reprezentuesja e Kosovës, Suzana Ujkiq, hendbollisti e ekipit Yutz në Francë, ka gatuar për qejfin e vet.

Image

Ajo ka postuar edhe në storje se si gatuan me saç duke u mburrur për ushqimin që e përgatitë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat