KH Istogu nënkampion i Kosovës

Hendboll

KH Istogu nënkampion i Kosovës

Nga: K.G.. Më: 14 qershor 2022 Në ora: 17:48
KH Istogu nënkampion i Kosovës

Istogu po i përkushtohet punës me gjeneratat e reja, duke e pa se vetëm aty është e ardhmja e sigurt e tyre.

Pionierët e Kosovës janë nënkampion i Kosovës, një sukses i madh i tyre.

Ky sukses është një dëshmi se po punohet me zell në këtë klub. 

“KH Istogu humbi ndeshjen finale ndaj KH Besa Famgas!

Klubi ynë i uron fitoren KH Besa Famgas dhe i dëshiron suksese.

Djemve tanë ju mbetet të punojnë dhe të përgatiten për  sezonin e ardhshëm”, njofton KH Istogu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat