Prej 2 korrikut kampi në Gjakovë

Hendboll

Prej 2 korrikut kampi në Gjakovë

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 18:42
Prej 2 korrikut kampi në Gjakovë

Prej 2 deri më 9 korrik në Gjakovë mbahet kampi tradicional për hendbollistë të rinj.

Marrin pjesë rreth 100 hendbollistë e hendbolliste të klubeve të ndryshme të vendit. Bëhet fjalë për një organizim tradicional dhe shumë efektiv.

Hendbollistet dhe hendbollistët pjesëmarrës në kamp do të jenë të grupmoshës U16.

Pas garës së suksesshme në Ligat e Pionierëve, hendbollistët e rinj i pret një javë me stërvitje intenzive, ku do të marrin shumë informata të vlefshme për karrierën e mëtejme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat