Festë hendbolli në Gjakovë

Hendboll

Festë hendbolli në Gjakovë

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 23:18
Festë hendbolli në Gjakovë

Të shtunën prej orës 11.00 në palestrën “Shani Nushi” në Gjakovë bëhet hapja solemne e kampit të Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Për një javë do të ketë festë hendbolli në Gjakovë.

Dhjetëra hendbollistë të rinj do ta gjallërojnë këtë qytet të sportit.

Atje tashmë janë duke ushtruar lojtarët e Kombëtares U20, ndërsa në festivalin e hendbollit bashkohen edhe më të rinjtë e të rejat.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat