Zvicra i mban leksion Kosovës

Hendboll

Zvicra i mban leksion Kosovës

Më: 20 korrik 2022 Në ora: 16:01
Zvicra i mban leksion Kosovës

Kombëtarja U20 e Kosovës në hendboll e ka zhvilluar ndeshjen e radhës në Kampionatin Evropian të Divizionit B që po mbahet në Varna të Bullgarisë.

Kosova U20 sot u takua me Zvicrën dhe pësoi me rezultat 39:16.

Djemtë tanë janë munduar të japin më të mirën por dallimi në cilësi ishte i ndjeshëm.

Tani Kombëtarja jonë e ka edhe ndeshjen për plasman, të shtunën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat