Jeton Bislimi mes Kastriotit dhe Rahovecit

Hendboll

Jeton Bislimi mes Kastriotit dhe Rahovecit

Nga: Kemajl Goca Më: 4 gusht 2022 Në ora: 18:11
Jeton Bislimi në veprim

Kastrioti i Ferizajt mund të pësojë edhe një goditje të radhës pas largimit të Aldi Rudarit, alos së majtë.

Pivoti më i mirë në Kosovë, Jeton Bislimi, flitet e përflitet se mund të kalojë në radhët e Rahovecit, por nuk është larg mendsh ta joshin edhe Prishtina e Verim Zherkës.

Bislimi është mes Kastriotit dhe Rahovecit.

Nëse edhe Bislimi largohet nga Kastrioti, do të ishte edhe një katastrofë për klubin me renome.

Çfarë po ngjan me Kastriotin, ekip me renome ferizajas?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat