Shala merr pjesë në Samitin Global të hendbollit

Hendboll

Shala merr pjesë në Samitin Global të hendbollit

Nga: K. G. Më: 5 janar 2023 Në ora: 22:58
Faruk Shala

Kryetrajneri i Istogut, Faruk Shala, është duke marrë pjesë në Samitin Global të hendbollit, që po mbahet në Shkup.

Me këtë rast ai është takuar edhe me trajnerin e mirënjohur kroat, Lino Çervar.

“Samiti Global i hendbollit që po mbahet në Maqedoninë e Veriut.

Eksperienca të ndryshme me trajnerë të ndryshëm nga më të mirët në botë.

Njeri ndër ata, z. Lino Çervar, kampion botëror dhe olimpik më Kroacinë”, ka shkruar Shala në profilin e tij në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat