Sot Kuvendi i rregullt i Punës

Hendboll

Sot Kuvendi i rregullt i Punës

Më: 4 maj 2023 Në ora: 11:15
Pamje nga një kuvend

Sot Kuvendi i rregullt i Punës!

Të enjten (sot) mbahet Kuvendi i rregullt i Punës i Federatës së Hendbollit të Kosovës.

Kuvendi mbahet në Hotel Internacional Prishtina prej orës 17:00.

Në kuvend do të shqyrtohen dhe pritet të miratohen raporte të ndryshme lidhur me aktivitetet e shumta të Federatës së Hendbollit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat