Dijana Ujkiq premton maksimumin për ekipin rumun

Hendboll

Dijana Ujkiq premton maksimumin për ekipin rumun

Nga: K. Goca Më: 20 gusht 2023 Në ora: 16:14
Dijana Ujkiq

Dijana Ujkiq përgatitet maksimalisht për edicionin e ri.

Reprezentuesja e Malit të Zi, shqiptarja Dijana, është në formën më të mirë dhe premton maksimumin për ekipin rumun Baia Mare.

Synimi i Dijanës është që të përgatiten në çdo aspekt dhe të arrijnë rezultate të lakmueshme.

Dijana është hendbollistja më e mirë shqiptare dhe që ka luajtur në nivelet më të larta deri me tash.

Dijana tha se po stërvitet me intensitet të shtuar që t’i mbushin bateritë për edicionin e ri në elitën e hendbollit rumun.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat