Ndeshjet e para të Beqirit si delegat në kupa evropiane

Hendboll

Ndeshjet e para të Beqirit si delegat në kupa evropiane

Më: 13 shtator 2023 Në ora: 01:07
Beqiri në mes

Ndeshjet e para të Beqirit si delegat në kupa evropiane!

Eshref Beqiri në fundjavë ishte delegat i EHF-së në ndeshjet mes Beshiktashit dhe Donbasit ukrainas.

Ndeshjet u zhvilluan në Stamboll, ndërsa i takuan raundit të parë të Kupës Evropiane.

Tutje avancoi Beshiktashi.

Për Eshref Beqirin ishin ndeshjet e para të kupave evropiane si delegat i EHF-së.

Ai më herët ishte gjyqtar i EHF-së dhe ka gjykuar shumë ndeshje të kupave evropiane.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat