Kosovë – Poloni, sfidë atraktive

Hendboll

Kosovë – Poloni, sfidë atraktive

Më: 4 prill 2024 Në ora: 16:57
Pamje nga një ndeshje

Kosovë – Poloni, sfidë atraktive!

Atmosferë e shkëlqyer është te Kombëtarja e Kosovës në hendboll në prag të ndeshjes me Poloninë

Vetëm një orë larg na ndajnë nga një super ndeshje, me vashat e Kosovës të cilat kanë premtuar maksimumin.

Polonia vlerësohet favorite, por në Kombëtare kanë thënë se atmosfera është shumë e mirë dhe se kjo jep shpresë për sukses. Ndeshja i takon kualifikimeve për Euro 2024.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat