Vdes veterani i UÇK-së

Lajme

Vdes veterani i UÇK-së

Më: 21 janar 2022 Në ora: 10:53
Ilustrim

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së dega në Vushtrri ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë veterani Fejzullah Gjaka nga fshati Ashlan nga komuna e Vushtrrisë.

Sipas kësja organizate varrimi i tij do të bëhet në orën 14:00 në varrezat e Dëshmorëve në fshatin Ashlan.

Njoftimi:

Me dhembje morëm lajmin për vdekjen e Veteranit të UÇK së z.Fejzullah Gjaka nga fshati Oshlan!
Vorrimi bëhet më datë 21.01.2022 në ora 14.00 në fshatin Oshlan!
Ngushëllime familjes Gjaka!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat