MPB Maqedoni: Dje 563 gjoba për mosmbajtje të maskave

Maqedonia

MPB Maqedoni: Dje 563 gjoba për mosmbajtje të maskave

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) në Maqedoni informon se ka vazhduar me aktivitetet për zbatimin e masave për parandalimin e coronavirusit.

Siç thonë nga MPB, në 24 orët e fundit janë regjistruar 563 shkelje të masës për mbajtjen e maskës.

MPB ju bën thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e Qeverisë, për parandalimin e COVID-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat