Komunikacioni në Maqedoni nëpër rrugë të thata

Maqedonia

Komunikacioni në Maqedoni nëpër rrugë të thata

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:17
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga LAMM, komunikacioni në vend po zhvillohet pa pengesa dhe nëpër rrugë të thata.

Dendësia e komunikacionit jashtë qyteteve është mesatare ndërsa në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Siç njoftojnë nga LAMM, komunikacioni në vend po zhvillohet pa pengesa dhe nëpër rrugë të thata.

Dendësia e komunikacionit jashtë qyteteve është mesatare ndërsa në vendkalimet kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat