Halil Geci: Kuptojeni ju Vuçiqo së bashku me tradhtarët tanë se Amerika nuk bën hajgare

Opinione

Halil Geci: Kuptojeni ju Vuçiqo së bashku me tradhtarët tanë se Amerika nuk bën hajgare

Nga: Halil Geci Më: 15 gusht 2022 Në ora: 09:30
Escobar, Lajçak dhe Vuçiq në një takim

Për Vuçiqin të gjithë janë hajgaregjinj, me përjashtim të Edi Ramës, Hashim polarit dhe Isa Mutafës dhe mikut të tyre dy... Grenellit, dhe rrethit të tyre që janë bio....

Jo Vuçiqo, jo, Amerika nuk bën hajgare, por hajgare ke bërë ti së bashku me hajgaregjinjt e opozitës e veçmas me PDK-LDK-në, e që në histori kanë mbetur tradhtar të atdheut, prej momentit kur të kanë nënshkruar dy herë zajednicën tënde dhe të njëjtit tradhtar me të njëjtit gishta e kanë ratifikuar në parlament, republikën e re (NOVA REPUBLIKEN) dhe emri i tyre s’ka si të jetë ndryshe veç tradhtar të atdheut.

Kuptojeni ju Vuçiqo së bashku me tradhtarët e përmendur se Amerika nuk bën hajgare, por Amerika të ka urinuar ty dhe tradhtarëve të atdheut projektin e shpërbërjes të Kosovës, “zajednicën...”!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat