Presidentja Vjosa Osmani ia dorëzoi flamurin Albin Tahirit

Skijim

Presidentja Vjosa Osmani ia dorëzoi flamurin Albin Tahirit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 14:50
Presidentja Vjosa Osmani ia dorëzoi flamurin Albin Tahirit

Presidentja Vjosa Osmani ia dorëzoi flamurin Albin Tahirit!

Ceremonia e dorëzimit të flamurit të Republikës së Kosovës për skitarët që marrin pjesë në lojërat olimpike dimërore.

Skitarët Kiana Kryeziu e Albin Tahiri udhëheqin ekipin olimpik të Kosovës në Lojërat Olimpike Dimërore.

"Jam e bindur se do ta bartin flamurin me nder e krenari dhe do ta përfaqësojnë vendin denjësisht", ka thënë presidentja Osmani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat