Modelja nga përshendet nga Dubai me këto pamje

Bota e Yjeve

Modelja nga përshendet nga Dubai me këto pamje

Nga: H.O. Më: 29 nëntor 2020 Në ora: 22:51
Maura Higgins

Ajo kohët e fundit konfirmoi se po takohet me Chris Taylor pas disa muajsh spekulime, pas ish të dashurit të saj Curtis Pritchard.

Dhe Maura Higgins mburret me figurën e saj të pabesueshme në rrobat banjo nude, derisa pozon në plazhet e Dubai.

Ish ylli i Love Island ndau këto pamje të mrekullushme në Instagram të dielën.

Ajo kishte kombinuar edhe një gjerdan të trashë prej ari dhe vathë me rrathë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat