Ronela Hajati është lodhur nga pandemia, tregon për çka e ka marrë malli

Bota e Yjeve

Ronela Hajati është lodhur nga pandemia, tregon për çka e ka marrë malli

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 07:37
Ronela Hajati

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Ronela Hajati, me anë të një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka bërë ditur se çka po i mungon.

Së fundmi ajo ka ndarë në Instastory duke thënë se po i mungojnë koncertet dhe jeta e përditshme që kishte.

“Më ka marrë malli të këndoj, të kërcej, të vishem, të dal, të xhiroj, të kem koncertet, të shoh njerëz në salla… I vetmi ngushëllim është studio…”, shkroi ajo në një fotografi të zezë.

Image

Ronela është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh publikon fotografi duke bërë që fansat e saj të lënë komente të mira.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat