Aktorja si rrallëherë tregon trupin e hollë

Bota e Yjeve

Aktorja si rrallëherë tregon trupin e hollë

Nga: H.O. Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 09:53
Alexandra Dadario

Një nga rolet e saj më dominante ishte ai kur ajo u shfaq si një vogëlushe ne plazh.

Dhe Alexandra Dadario të martën u pa më ndryshe, kur doli nga oqeani që ishte zhytur në ujë në Haëaii.

Ylli i San Andreas, 34 vjeqarja dukej mahnitëse në bikinet e zeza.

Ajo u shfaq me bikine sportive dhe duke treguar trupin e hollë si rrallëherë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat