Puthje të ëmbël në jaht

Bota e Yjeve

Puthje të ëmbël në jaht

Nga: H.O. Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 09:57
Maura Higgins dhe Chris Taylor

Ata kohët e fundit treguan se miqësia e tyre ka përfunduar në romancë.

Dhe Maura Higgins dhe Chris Taylor dukeshin më të dashur se kurrë kur ndanë një puthje pasionante në bordin e një jahti në Dubai gjatë të martës.

Yjet e Love Island të dy nga 30 vjeq, kishin veshur rroba të zeza deti, dhe u kujdesën që këtë moment të tyre ta publikonin në rrjetet sociale.

Pas shumë thashethemeve disa muaj, ata konfirmuan dashurinë e tyre./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat