Erjona Sulejmani na dërgon në verë, shfaqet me bikini dhe “çmend” fansat…

Bota e Yjeve

Erjona Sulejmani na dërgon në verë, shfaqet me bikini dhe “çmend” fansat…

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 17:27
Erjona Sulejmani

Erjona Sulejmani është një nga modelet më të pëlqyera shqiptare. Kjo falë bukurisë së saj fizike dhe lidhjes në të kaluarën me lojtarin me origjinë shqiptare, Blerim Xhemaili.

Erjona numëron afro 300 mijë ndjekës në Instagram dhe shpesh publikon në këtë aplikacion foto mjaft të nxehta. Së fundmi modelja është shfaqur me bikini të ngushta, që ia nxjerrin akoma më në pah hiret elegante.

Duke iu referuar lokacionit, fotografia është realizuar në hotelin “Atlantis” në Dubai, ndërsa vetë modelja ka shkruar krahas videos se së shpejti do të udhëtojë drejt atij vendi.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat