Pas këtyre fotografive, edhe Bebe Rexha duhet të futet në zonën e kuqe

Bota e Yjeve

Pas këtyre fotografive, edhe Bebe Rexha duhet të futet në zonën e kuqe

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 16:07
Bebe Rexha

Bebe Rexha sapo ka publikuar disa fotografi nga shtëpia.

E sapo zgjuar nga gjumi, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka ndezur fansat në pizhama të kuqe.

Po të ishte në Kosovë, mbase Bebe Rexha do të futej në zonë të kuqe pas këtyre fotografive.

Bebe është për momentin ndër këngëtaret më të famshme dhe projektet e saj po pëlqehen mjaftë shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat