Oriola Marashi “çmend” fansat e Instagramit, shikoni çfarë ka postuar

Bota e Yjeve

Oriola Marashi “çmend” fansat e Instagramit, shikoni çfarë ka postuar

Më: 5 dhjetor 2020 Në ora: 22:07
Oriola Marashi

Aktive në Instagram, ku shpesh publikon foto nga aktiviteti i përditshëm, modelja Oriola Marashi ka “çmendur” fansat.

Ajo është ndër më të komentuarat në median rozë.

Së fundmi ka postuar disa foto me një veshje të ngushtë, duke ekspozuar format e trupit.

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.

Fotot i keni në galeri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat