Kush qëndron prapa fotografive të Sandra Bullock?

Bota e Yjeve

Kush qëndron prapa fotografive të Sandra Bullock?

Më: 10 dhjetor 2020 Në ora: 16:01
Sandra Bullock

Aktorja e njohur Sandra Bullock e cila ka adaptuar një vajzë me emrin Laila është mjaft e lumtur me jetën e saj .

Së fundmi ajo ka realizuar një seri të fotografive bashkë me familjen e saj për të prezantuar para publikut vajzën e saj të adaptuar, 

Mësohet se prapa këtyre fotografive kaq të bukura qëndron i dashuri i saj fotograf, Bryan Randall.

Në këto fotografi shihet aktorja teksa luan e lumtur bashkë me djalin e saj Louis si dhe vajzën Lailan.

Aktorja kishte thënë për revistën People se “Fotografi ishte shumë i durueshëm”.

Laila nuk është fëmiu i vetëm që ajo e ka adaptuar, kjo sepse Bullock në vitin 2010 e kishte adaptuar edhe Loius.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat