E veshur me bikini, aktorja e famshme mahnit me linjat trupore seksi teksa shijon rrezet e diellit në Miami

Bota e Yjeve

E veshur me bikini, aktorja e famshme mahnit me linjat trupore seksi teksa shijon rrezet e diellit në Miami

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 15:42
Charlotte McKinney

Charlotte McKinney po i shijon në maksimum temperaturat e larta na Miami.

E këtë nuk nguron ta tregojë edhe me anë të fotove seksi që publikon ën rrjete sociale, sipas “Daily Mail”.

Aktorja dhe modelja e njohur së fundmi tregoi linjat perfekte trupore, që çdo vajzë do t’i dëshironte.

E veshur me bikini me nuanca të ngjyrës rozë, Charlotte tregoi trupin e tonifikuar dhe barkun e sheshtë.

Pavarësisht kësaj, bukuroshja seksi u sigurua që të mbrohej nga koronavirusi, pasi u fotografua me një maskë në fytyrë.

Aktorja, e cila ka lindur dhe është rritur në Orlando, është kthyer në Florida për të kaluar më shumë kohë me familjen e saj gjatë këtyre pushimeve.

Për shkak të mbylljes nga pandemia, këtë vit, Charlotte nuk ka marrë asnjë rol.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat