Kim dhe Kanye nuk kanë asnjë mundësi, jetojnë të ndarë

Bota e Yjeve

Kim dhe Kanye nuk kanë asnjë mundësi, jetojnë të ndarë

Nga: Bota sot Më: 15 janar 2021 Në ora: 18:59
Kim Kardashian dhe Kanye West

Kim Kardashian dhe Kanye West po bëjnë jetë të ndara mes raporteve se janë në prag të divorcit.

Dhe tani pretendohet se qifti nuk kanë asnjë mundësi tjetër, përveq se të jetonin të ndarë në muajt e fundit, pasi gjërat u bënë kaq toksike.

Kim dhe Kanye të cilët kanë qenë të martuar për gjashtë vjet dhe kanë katër fëmijë bashkë.

Kohët e fundit janë goditur nga raportet se janë në një divorc të afërt, pasi martesa u zhyt në krizë vitin e kaluar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat