Aktori i njohur shtrihet në spital – diagnostikohet me kancer të fazës së katërt

Bota e Yjeve

Aktori i njohur shtrihet në spital – diagnostikohet me kancer të fazës së katërt

Më: 16 janar 2021 Në ora: 16:20
Dustin Diamond

Dustin Diamond, i cili luajti rolin e Screech në komedinë e njohur “Saved by the Bell”, është shtruar në spital me kancer, tha menaxheri i tij për CNN të premten.

Shëndeti i Diamond është në gjendje serioze.

Ai po i nënshtrohet testimit në një spital të Florida-s për të përcaktuar llojin dhe ashpërsinë e kancerit, sipas përfaqësuesit të tij.

Ai gjithashtu u përball me disa probleme ligjore, duke kryer tre muaj burg pasi goditi një burrë me thikë gjatë një grindjeje në 2014 në një lokal në Wisconsin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat