Kylie sjell ‘verën’ me imazhet e fundit në rroba-larje, tërheq vëmendje me linjat trupore

Bota e Yjeve

Kylie sjell ‘verën’ me imazhet e fundit në rroba-larje, tërheq vëmendje me linjat trupore

Më: 20 janar 2021 Në ora: 16:00
Kylie Jenner

Kylie Jenner duket mahnitëse në fotografitë e fundit.

Ylli televiziv, Kylie Jenner, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me veprimet që bën si ajo ashtu edhe familja e saj.

Në këto ditë të ftohta janari, bukuroshja zgjodhi të udhëtojë për pushime, teksa solli imazhet e para nga vendi ku po qëndron.

Në fotografitë që ndau me ndjekësit, Kylie shfaqi fizikun më bikini dypjesëshe, ndërsa kishte vendosur shtesa në flokë.

Kylie Jenner dukej mahnitëse në këtë paraqitje, andaj të shumta ishin pëlqimet dhe komentet e ndjekësve.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat