Të punuara posaçërisht për të, Arbana Osmani zbulon pak nga veshjet e sezonit të ri

Bota e Yjeve

Të punuara posaçërisht për të, Arbana Osmani zbulon pak nga veshjet e sezonit të ri

Më: 23 janar 2021 Në ora: 08:27
Arbana Osmani

Arbana Osmani ka vendosur që këtë sezon të ri televiziv të bashkëpunojë me stilisten e njohur kosovare Lia Stublla.

Gazetarja ka treguar pak nga ato që na presin në ‘Dua të të bëj të lumtur’ përsa i përket pamjes së saj.

Nga videot që ka publikuar, Arbana zbulon skicat e disa prej punimeve që shumë shpejt do i veshë para gjithë shqiptarëve.

Ngjyrat janë të shumëllojshme dhe përgjithësisht të ndezura, gjithashtu bie në sy fakti që fustanet janë zgjedhja më e shpeshtë e moderatores.

Po ashtu nuk mund të lihet pa përmendur edhe prania e supeve të fryra tek një pjesë e veshjeve si trendi i këtij viti.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat