Aleksandër Kokorin mbërrin te Fiorentina, tifozët "çmenden" pas bashkëshortes

Bota e Yjeve

Aleksandër Kokorin mbërrin te Fiorentina, tifozët "çmenden" pas bashkëshortes

Më: 27 janar 2021 Në ora: 08:52
Daria Valitova

Fiorentina mirëpriti sulmuesin e tyre të ri, Aleksandër Kokorin.

Por sytë e tifozëve vjollcë u rrëmbyen nga shoqëruesja e ish-sulmuesit të Spartak Moskës.

Daria Valitova, e cila arriti në Firence me të dhe fotot e saj të nxehta bëri të "çmenden" tifozët.

Image
Daria Valitova

Valitova shquhet për linjat e saja trupore.

Image
Daria Valitova
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat